Glasvezel FTTH Tool Kit met Optische Power Meter 10 Mw Visual Fault Locator

Glasvezel FTTH Tool Kit met Optische Power Meter 10 Mw Visual Fault Locator

Nieuw product

€49.78

€53.53

-7%

In prijs verlaagd!

Meer informatie


Glasvezel FTTH Tool Kit met Optische Power Meter 10 Mw Visual Fault Locator
glasvezel power meter -- VHP12A/B , gericht op FTTx test, snelle verlies detectie en snelle toegang test. VHP12 Serie mini type optische power meter kenmerken compacte structuur en stabiele prestaties. deze waarborgen een hoge meten precisie van zes meest voorkomende golflengten die cover beide meerdere en enkele modus-850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm en 1625nm. de lage stroomverbruik ontwerp verbetert de continue werktijd om ongeveer 80 uur. VHP12 serie mini type glasvezel power is zeker uw goede partner in FTTx projecten
gemonteerd met 2.5mm universele connector geschikt voor alle & phi; 2.5mm optische connector. (ondersteuning FC/SC/ST connectors). laag stroomverbruik, continue werktijd is meer dan 80 uur. lineaire optische power en logaritmische power display. relatieve waarde functie. compacte en draagbare ontwerp
algemene Beschrijving:
Grandway f biedt de nieuwste F2H VLS8 serie mini visuele laser bron. het ontwerp van deze visuele laser bron is totaal voldoen aan de human engineering. het kleine formaat, eenvoudig te bedienen, draagbare en geïntegreerd met een lancering indicator.
een visuele laser gewoonlijk gebruikt inspecteren de beschadigd of gebroken punt van een glasvezel, kabel, patchcord en etc. Als de geïnspecteerd fiber doet hebben defect gebruiker kon de visuele laser op de gebroken of beschadigd punt.
Grandway VLS8 serie visuele laser is geschikt voor zowel single mode en meerdere modus vezels. de prestaties van de visuele bron zal fungeren een beetje anders op verschillende fiber jas en kleur.
kenmerken:
♦Totally voldoen aan de human engineering ontwerp. kleine, draagbare en duurzaam
♦ standaard multiadaptor kan op sluit met bijna elke adapter type. biedt ook verwisselbare fiber adapters van serval gemeenschappelijke types
♦ 4 lancering power is availale (1 mw, 10 mw. 15 mw, 30 mw). met de hoogste lancering power, de detectie bereik kan bereiken ongeveer 15 km.
♦ geïntegreerde met continue wave en 2Hz gemoduleerde wave outpur functie
specificaties:
Model
VLS-8-1
VLS-8-10
VLS-8-15
VLS-8-30
Laser launcher niveau
KLASSE IIIA
KLASSE IIIB
KLASSE IIIB
KLASSE IIIB
uitgangsvermogen
≥1mW
≥10mW
≥15mW
≥30mW
detecteren bereik
ongeveer 5 km
ongeveer 12 km
ongeveer 14 km
ongeveer 15 km
Cw modus levensduur batterij
ongeveer 12.5 uur
ongeveer 6 uur
ongeveer 5 uur
ongeveer 2.5 uur
2zH modus levensduur batterij
ongeveer 23 uur
ongeveer 12 uur
ongeveer 10 uur
ongeveer 6 uur
Laser launcher type
LD
optische connector
Un/FC (optioneel)
Output golflengte
650nm ± 10nm
modulatie frequentie
CW/2Hz
Power
2 * AAA batterij
werktemperatuur
-10 °C ~ + 50 °C;
opslag temperatuur
-20 °C ~ + 70 °C;
accessoires
2 * AAA batterij (NIET INBEGREPEN) , handleiding, verpakking case
afmetingen & Size
L120mm×W33mm×H30mm/ongeveer 67.8g

Tags: Goedkoop Glasvezel FTTH Tool Kit met Optische Power Meter 10 Mw Visual Fault Locator, Hoge Kwaliteit Glasvezel FTTH Tool Kit met Optische Power Meter 10 Mw Visual Fault Locator, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Datasheet

Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.6kg (1.32lb.)
Afmeting Pakket 23cm x 22cm x 21cm (9.06in x 8.66in x 8.27in)
Merknaam Grandway
Modelnummer OPM+VFL10
Visual fault locator 10mW
optical power meter -70~+10dbm

Schrijf uw recensie

Glasvezel FTTH Tool Kit met Optische Power Meter 10 Mw Visual Fault Locator

Glasvezel FTTH Tool Kit met Optische Power Meter 10 Mw Visual Fault Locator

Glasvezel FTTH Tool Kit met Optische Power Meter 10 Mw Visual Fault Locator glasvezel power meter -- VHP12A/B , gericht op FTTx test, snelle verlies detectie en snelle toegang test. VHP12 Serie mini type optische power meter kenmerken compacte structuur en stabiele prestaties. deze waarborgen een hoge meten precisie van zes meest voorkomende golflengten die cover beide meerdere en enkele

Gerelateerde producten: